Choď na obsah Choď na menu
 


ho´oponopono

 

Ho´oponopono je cenný dar, ktorý pomáha človeku rozvinúť funkčný vzťah zo svojou podstatou a nepretržite prosiť o nápravu chybných myšlienok, slov a skutkov. Podstata techniky spočíva  v slobode a bezpodmienečnom oslobodení od minulosti…“

Morrnah Nalamaku Simeona, učiteľka a majster Ho´oponopono

 

Vo februári 2009 sa mi do ruky dostala kniha Svet bez hraníc. Prečítala som ju jedným dychom. Spisovateľ, terapeut a podnikateľ pán Joe Vitale popisuje príbeh psychiatra - terapeuta, ktorý uzdravil celé oddelenie duševne chorých kriminálnikov  bez toho, aby sa s nimi osobne kontaktoval .  Týmto terapeutom je pán Dr. Ihaleakala Hew Len,  ktorý zmodernizovanú verziu Ho´oponopono prednáša po celom svete. Nebola som asi  jediná, ktorá túžila, aby sa seminár Ho´oponopono s pánom I.H. Lenom uskutočnil aj u nás.

V dňoch 16.-17.9. 2009 sa môj sen stal skutočnosťou vďaka pánovi T. Kempe, ktorý kurz zorganizoval v Prahe – Českej republike. Vďaka nemu som mala možnosť spolu s asi 400 ďalšími mne podobnými nadšencami z dvanástich krajín sveta zúčastniť sa kurzu Ho´oponopono pod vedením Ihaleakala Hew Lena.

Všetci sme absorbovali úžasné, ale jednoduché princípy samo uzdravovacích techník na všetkých úrovniach bytia.

Je mi potešením, že vás s touto technikou môžem oboznámiť prostredníctvom špeciálneho seminára

 

HO´OPONOPONO a 12 KROKOV ČISTENIA

 

METÓDA  APLIKÁCIE: 

Ho´oponopono je stará havajská technika pre vytváranie hojnosti, zdravia a mieru. Podstatou je návrat do „nulového stavu“, teda do stavu, v ktorom neexistujú žiadne  negatívne spomienky a naša myseľ a podstata je naprosto čistá. V tomto stave sme schopní dosiahnuť takmer čokoľvek. Ho´oponopono dáva životu nový význam prostredníctvom pochopenia vlastnej totožnosti. Nič totiž neexistuje vonku, ale okolitý svet je len odrazom nášho vnútorného sveta. Všetko, čo sa odohráva v našom vnútri,  premietame do našich životov a vytvárame si tak spomienky, ktoré utvárajú nami vnímanú realitu.

Pokiaľ v našom živote niečo nefunguje, je nutné naše spomienky vyčistiť. Čistenie spomienok, negatívnej energie v nás samých a nájdenie nášho vlastného JA dosiahneme pomocou jednoduchých princípov.

 

CIEĽ  STRETNUTIA:

Naučiť sa prebrať 100% zodpovednosť každý sám za seba pri vytváraní hojnosti, zdravia a mieru. Obnovenie telesnej rovnováhy. Naučiť sa správne dýchať systémom „HA“

 

CIEĽOVÁ SKUPINA:

Každý človek, ktorý sa rozhodne prevziať za svoj život, zdravie, lásku, hojnosť,...  stopercentnú zodpovednosť.

 

UPOZORNENIE:

Tento seminár nie je kurzom o Ho´oponopono, je to cesta k nájdeniu svojo vlastného JA prostredníctvom vyčistenia negatívnych spomienok, energií a vibrácií

 

VÝHODOU METÓDY:

je, že práca s vlastným JA pomôže nie len vám, ale aj členom vašich rodín, priateľov, spolupracovníkov,...

 

Pomôcky:

Na seminári vám bude zapožičaný písomný materiál ako pomôcka pri skupinovom odblokovaní.

Materiál je spracovaný z podkladov kurzu „Nalezení vlastního Já pomocí Ho´oponopono – základní příručka 1, Copyright©2009 IZI LLC, preto si ho nebudete môcť vziať so sebou.

 

Čo možno metódou 12 krokov čistenia  riešiť:

Očistenie, uvoľnenie a odstránenie všetkých nežiadúcich energií a vibrácií, ktoré sme vytvorili, nazhromaždili alebo prijali od počiatku nášho stvorenia do súčasnosti.

 

ČAS trvania seminára: 

cca 3 – 4  hodiny (jeden večer)

 

 

 

 

LEKTOR, ktorý sa na osobné stretnutie s vami teší:

Janka Jedináková, Bc.,

 

„Obnovený proces Ho´oponopono, proces pokánia, odpustenia a premeny, je výzvou k tomu, aby Láska odstránila toxické energie a zaujala ich miesto. Láska to docieli tak, že najskôr prejde mysľou, začínajúc duchovnou, nadvedomím. Potom prestúpi intelektuálnou mysľou,   vedomou, a oslobodí ju od energie myslenia. Nakoniec sa presunie do emočnej mysli, podvedomia, kde očistí myšlienky od toxických emócií a naplní ju sama sebou…“

Dr. Ihaleakala Hew Len